Старши банков служител “Връзка с клиенти Среден бизнес“ в Бизнес център в град София

Валидна до: 14.03.2017
Референтен номер: 5327/15
Структурно звено: Дирекция Управление на клонова мрежа
Населено място: гр. София

Изисквания:

  • Опит във финансова институция и опит в работа с корпоративни клиенти – над две години;
  • Висше икономическо образование;
  • Умения за обслужване и привличане на клиенти;
  • Аналитични умения и способност за събиране и обработка на счетоводна и друга финансова и бизнес информация;
  • Познания на нормативната уредба по банково дело;
  • Умения за ефективна работа в екип;
  • Отлични продажбени умения;
  • Много добра компютърна грамотност;
  • Английски език на добро работно ниво.

Основни отговорности:

  • Управлява клиентски портфейл от сегмента среден бизнес;
  • Представя и предлага на корпоративните клиенти от съответния сегмент
    подходящите за тях продукти на банката;
  • Набира информация за нови и съществуващи клиенти, проучва нуждите им от кредитиране и цялостно банково обслужване;
  • Събира и обработва всички необходими документи от клиентите, свързани с инициирането на кредитна сделка, съгласно действащите правила за кредитиране;
  • Прави предварителна оценка на кредитоискателя и обезпечението за всички видове кредитни продукти.

Ние ви предлагаме:

  • Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция;
  • Интересна и динамична работа;
  • Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки.

Само кандидати, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

* Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД