Банков служител “Главен касиер” в град София

Валидна до: 27.03.2017
Референтен номер: 5221/15
Структурно звено: Дирекция Управление на клонова мрежа
Населено място: гр. София

Изисквания:

  • Средно икономическо образование;
  • Професионален опит като левов и валутен касиер;
  • Способност за привличане на клиенти, добри продажбени умения;
  • Способност за работа под напрежение, гъвкавост и умения за бърза ориентация;
  • Добра компютърна грамотност;
  • Английски език на добро работно ниво – предимство.

Основни отговорности:

  • Организира движението и контрола на касовите наличности в клона, поддържането им в оптимални граници, спазването на касовите правила и процедури;
  • Извършва касови операции в лева и валута;
  • Извършва безкасови платежни операции, обслужва сметки и депозити на граждани;
  • Предлага спестовните/депозитните продукти на банката на настоящи и нови клиенти – граждани;
  • Изготвя регулярни справки, свързани с извършваните дейности.

Ние Ви предлагаме:

  • Отлична възможност за професионална реализация в голяма и стабилна финансова институция;
  • Интересна и динамична работа;
  • Конкурентно възнаграждение и атрактивни социални придобивки.

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

* Конфиденциалността е гарантирана и предоставените данни са под специална защита по смисъла на ЗЗЛД